Díky mimořádnému postavení České asociace Route 66 v mezinárodní komunitě Route 66 bylo

rozhodnuto, že hostitelem příštího evropského festivalu se stane Česká republika.

 

A vzhledem k tomu, že Česká asociace Route 66 sídlí ve Zlíně, rozhodli jsme se festival uspořádat právě zde.

 

Jako místo konání festivalu jsme zvolili prostory 14|15 Baťova institutu, jež je naprosto ideálním místem pro významnou mezinárodní událost.

Baťův institut se nachází v bývalém areálu firmy Baťa. Jedná se o dvě nádherně zrekonstruované tovární budovy 14 a 15, určené pro konání velkých akcí. K dispozici je několik plně vybavených sálů pro přednášky, přehlídky, semináře atd. a velká kavárna s pódiem.

Mezi budovami se rozkládá velké prostranství,  takzvaná „Platforma“, která je tím nejpříhodnějším  místem pro konání outdoorové části festivalu, čili koncertů, prezentací, přehlídek a tak dále.

 

Jak do Zlína?

 

Areál 14|15 Baťova institutu se nachází v těsném sousedství autobusového i vlakového nádraží. Proto je možno využít velkého množství spojů ze všech koutů republiky i ze Slovenska, například rychlíkové spoje Regiojet, Leo Express atd.s navazujícím přímým autobusovým spojem z Olomouce, případně Přerova.

 

Prakticky až do Zlína se autem dostanete po dálnici D1.

 

Parkování

 

Jen pár desítek metrů od areálu 14|15 Baťova institutu je možno využít velké parkovací plochy.

 

Ubytování

 

Zlín disponuje širokou škálou ubytovacích možností. Navíc mnohé z nich jsou v samotném centru Zlína, takže k místu konání Evropského festivalu Route 66 je to pěšky pouhých pár minut. Více ZDE.

02
02

11
11

IMG_20170619_141506
IMG_20170619_141506

02
02