top of page

Celebrity Route 66 přiletí do Prahy!

Hlavním centrem rouťáckého dění na Evropském festivalu Route 66 budou prostory pavilonu B výstaviště v Praze - Holešovicích.

Už jsem psal o výstavě České stopy na Route 66, prezentačních stáncích amerických a evropských asociací, promítacím sále i o přednáškách, besedách, diskuzích známých osobností Route 66.

Možná by vás zajímalo, kdo všechno se festivalu Route 66 zúčastní. Z americké strany nás svojí návštěvou poctí známý spisovatel, historik a znalec Route 66 z Arizony pan Jim Hinckley, illinoiské muzeum rokenrolu bude zastupovat paní Debyjo Ericksen, přijede též Terri Ryburn, majitelka a správkyně staré restaurace a benzinové pumpy ve městě Normal ve státě Illinois, dostaví se i prezident oklahomské asociace Route 66 Rhys Martin. Nejvýznamnějším hostem pak jednoznačně bude sám viceguvernér státu Oklahoma Matt Pinnell, velký fanoušek Route 66 a ministr cestovního ruchu státu Oklahoma. Přijedou i další hosté z Ameriky a z evropských zemí, jejich seznam se v tuto chvíli upřesňuje.

Všichni jmenovaní budou samozřejmě k dispozici i pro besedy a diskuze.

Neměl bych zapomenout ani na příspěvky českých a slovenských rouťáků: o natáčení filmů o Route 66 vám bude vyprávět režisér Tomáš Zindler, na téma Route 66 navigace můžete diskutovat s Mariánem Pavelem, David Horák pohovoří o české Route 66 a něco o svém životě s hlavní ulicí Ameriky vám povím i já.

Evropský festival Route 66 bude mít k dispozici i svůj venkovní prostor, kterému bude vévodit mobilní studio Radia 66 a propagační vůz Restaurace a Motelu Route 66 v Čechách u Přerova a další.
Comments


Featured Posts
V tomto jazyce nebyly zatím zveřejněny žádné příspěvky
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
bottom of page