September 16, 2019

Vzhledem k tomu, že Česká asociace Route 66 sídlí ve Zlíně, rozhodli jsme se festival uspořádat znovu právě zde, a to v termínu 7. – 8. 8. 2020.

Hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek nám pro konání festivalu poskytl veškeré prostory Baťova institutu, jež je naprosto ideálním místem pro významnou mezinárodní událost.
Baťův institut se nachází v bývalém areálu firmy Baťa. Jedná se o dvě nádherně zrekonstruované tovární budovy 14 a 15, určené pro konání velkých akcí. K dispozici je několik plně vybavených sálů pro přednášky, přehlídky, semináře atd. a velká kavárna s pódiem.
Mezi budovami se rozkládá velké prostranst...

September 16, 2019

Toto je grafika Mezinárodního festivalu Route 66. Jak se vám líbí? Autorem je Fly High Design.

These are graphics of the International Route 66 festival. How do you like it? The author is Fly High Design.

September 14, 2019

Dlouho jsme diskutovali, ještě déle zvažovali – a nakonec jsme došli k zásadnímu rozhodnutí: Na základě mimořádně pozitivních ohlasů fanoušků, partnerů i oficiálních míst na loňský Evropský festival Route 66, OZNAMUJEME, že ve dnech 7. – 8. SRPNA 2020 se uskuteční MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ROUTE 66!!! Místem konání bude opět zlínský 14|15 BAŤŮV INSTITUT. Už teď vás zveme do unikátního „amerického“ prostoru oslavit s námi nejslavnější silnici světa. Další podrobnosti budou následovat

We have been discussing this for a long time, and we have now arrived to a major decision: Based on exceptionally positive feedback from fans,...

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon